Alanya'da Ücretsiz Ekspertiz

Taşımacılık sektöründe bir çok hizmet kolunda hizmet veren firmamız, ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti de sağlamaktadır. Güleryüzlü ve çözüm odaklı ekip elemanlarımızca icra edilen ekspertiz hizmetimizden Alanya ve çevre ilçeler için siz de faydalanabilirsiniz.

alanya nakliyat ücretsiz ekspertiz

Ücretsiz Ekspertizin Amacı Nedir?

Ekspertiz yapmamızdaki temel amaç hem taşıma yapan firmanın hem de nakliye firmasını kiralayan kişi ya da firmanın nakliye esnasında maliyet, süre ve taşıma şekli ile ilgili sorunlar yaşamasını önceden önlemektir.

Nakliyat öncesi ekspertiz yapılarak, yükün niteliği, hassasiyeti, sınıflandırması yapılır. Yükün ne şekilde taşınması gerektiğine karar verilir. Ambalajlama ve montaj demontaj aşamaları ve anbalajlamada kullanılacak materyallerin çeşidi ve miktarı belirlenir. Taşıma işinin kaç kşi ile yapılacağı, hangi zaman aralığında yapılacağı ve maliyeti beliirlenerek bu detaylar ile ilgili geniş bir rapor hazırlanır.

Bu rapor nezninte nakliye yaptırmak isteyen kişi ya da firma, rapora ek herhanfi bir datay ya da maliyet ile karşılaşmadan taşıma esnasındaki süreci ve ödeyeceği maliyeti tam olarak belirlemiş olur

Ekspertiz hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Firmamız kendi filosuna ve kadrosuna sahiptir. Ayrıca asansörlü taşıma aracı da firmaya aittir. Dolayısı ile hem iş kalitemizi yüksek hem de maliyetlerimizi makul tutabiliyoruz.

Teklif ve bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.