Alanya Kiralık Asansör

Kendi firmamıza air asansörlü taşıma sitemleri ile hem müşterilerimize hem de diğer küçük nakliyat firmalarına kiralık asansör hizmeti vermekteyiz. Özellikle apartman taşımacışığında asansör taşımacılığını tercih etmemeizin bir çok sebebi bulunmaktadır.

Asansörlü Taşımanın Avantajları Nelerdir

Özellikle yüksek katlı yapıların üst katlarında çok fazla işlevi olan asansörlü taşıma sistemleri günümüzde hemen hemen her nakliye firması tarafından tercih edilmektedir. Peki neden asansörlü taşımayı tercih etmeliyiz. Bu taşıma yönteminin avantajları nelerdir. Bu avantajları tek tek değerlendirelim.

alanya kiralık asansörlü taşıma aracı

Düşük Maliyet

Asansör sistemi ile yapılan taşıma hamal taşımasına göre daha uygun fiyata gelebilmektedir. Hamal başı yevmiye maliyeti azalacağından taşıma işlemi hem daha pratik ve güvenli hem de aynı fiyata ya da daha uygun fiyata yapılabilmektedir. Burada önemli olan taşıma faktörlerinin fiyata etkisidir.

Güvenli Taşıma

Asansörlü taşıma eşyaların istiflenerek çok fazla dolaştırılmadan, direkt olarak araçtan eve taşınmasından ötürü daha risksizdir. Asansörsüz taşımada eşyalarınızın devrilme ve sağa sola çarpıp zarar görme ihtimali çok daha fazladır. Ekibimiz bunun gerçekleşmemesi için elinden gelen dikkati gösterir. Fakat yine de kimi zaman bu tip kazalar olabilmektedir. Her ne kadar zarar sigorta tarafından karşılansa da bu süreci yaşamak her iki tarafı da rahatsız edecektir. O yüzden taşıma işlemlerinizi eğer mümkün olanaklar var ise; asansörlü yaptırmanız en mantıklı olanıdır.

Hızlı ve Pratik Taşıma

Hem Montaj sonrası hem de demontaj öncesi eşyaların sınıflandırılmasına göre taşınması ve asansör vasıtası ile tek seferde birçok yükün taşınabilir olmasından ötürü, asansörlü taşıma sistemi size zamandan tasarruf sağlayacaktır. Ayrıca montaj işlemlerinin belirli bir sırada koordine edilip hızlıca bitirilmesini sağlayacaktır.

Sigortalı Taşıma

Asansörlü taşıma sisteminde tüm yükleriniz sigorta kapsamındadır.

Eğer asansörlü taşıma ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız lütfen firmamız ile iletişim kurunuz.