Gazipaşa Evden Eve Nakliyat

Gazipaşa'ya Taşınmak

Gazipaşa; Antalya’nın en doğu ilçesidir. Alanya'ya 45km mesafededir. Alanya'nın aksine Gazipaşa'da ekonomi turizm üzerine değil çiftçilik üzerine kurulmuştur. Şehir içindeki evler hem çok katlı hem tek katlıdır. Evden eve taşınmanıza engel olacak bir durum yoktur. 1991 yılında açılan Gazipaşa Havalimanı ile turizm işletmeleri için yeni bir göz bebeği olma yolunda ilerlemektedir. Hem doğal güzellikleri hem de antik kalıntılar ve harabeleri ile tarihe ışık tutan ve tarih turizmi için önemli bir Akdeniz turizm merkezi olabilme şansı bulunmaktadır.

Gazipaşa

Her ne kadar Antalya iline bağlı olsa da yerli halk hava durumu tahminleri için Antalya’yı değil Mersin ilini takip etmektedir. Kışları Alanya’ya göre nispeten daha soğuktur. Bunun sebebi Toros Dağları arasından Gazipaşa’ya doğru uzanan doğal hava kanallarıdır.

Gazipaşa nakliyat işleriniz için firmamız kendi araçları ve asansör sistemi ile hizmet vermektedir. Gazipaşa’dan Ya Gazipaşa’ya nakliyat ile ilgili tüm talepleriniz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.